OBOZY I PÓŁKOLONIE ORGANIZOWANE PRZEZ
ROLL MASTERS


AKTUALNA OFERTA NASZYCH OBOZÓW I PÓŁKOLONII JEST DOSTĘPNA NA SAMYM DOLE STRONYObozy rolkarskie i Półkolonie organizowane przez naszą szkołę Roll Masters to wydarzenia, których celem jest nie tylko podnoszenie umiejętności jazdy na rolkach naszych podopiecznych, ale także integracja osób na co dzień trenujących w naszym klubie. Staramy się, by każdy taki wyjazd był dla Was niezapomnianą przygodą, podczas której możemy lepiej się poznać, rozwijać zdolności jazdy na rolkach i przede wszystkim doskonale się bawić wspólnie pielęgnując pasję do sportu.


Obozy rolkarskie — wszystko, co musisz wiedziećSzkoła Roll Masters organizuje obozy rolkarskie zarówno dla dzieci, jak i młodzieży, a także wyjazdy przeznaczone dla osób dorosłych. Naszym celem jest wspólne podnoszenie umiejętności jazdy na rolkach, wymiana cennych doświadczeń oraz budowanie trwałych, pozytywnych relacji między uczestnikami. Nasza kadra instruktorska jest wykwalifikowana nie tylko pod kątem przekazywania wiedzy i dbania o rozwój sportowych możliwości uczestników, ale także dobrze przygotowana do sprawowania opieki nad dziećmi i młodzieżą podczas obozu.

Wspólnie z instruktorami dbamy o to, aby w czasie trwania naszych obozów rolkarskich uczestnicy otrzymali ciągłe wsparcie merytoryczne oraz mieli dostęp do odpowiedniej infrastruktury treningowej umożliwiającej im trening nawet najbardziej zaawansowanych aspektów jazdy. Dzięki temu mamy pewność, że wszyscy adepci wyniosą z obozów sporo nowych doświadczeń i umiejętności, które zaprocentują w ich dalszym rozwoju.


Jak wyglądają nasze obozy?


W trakcie każdego naszego obozu rolkarskiego trenujemy przynajmniej 2 razy dziennie. Umożliwia to progres, na który normalnie pracuje się nawet kilka miesięcy. Zajęcia, które prowadzimy, obejmują zarówno podstawy, jak i specjalistyczne treningi z zakresu stylów sportowych takich jak: Freestyle Slalom, Freeskate i Aggressive Skating. To wszystko sprawia, że na naszych obozach rolkarskich odnajdą się osoby o różnym stopniu zaawansowania. Obozy Roll Masters są wyjazdami otwartymi. Może wziąć w nich udział każdy miłośnik jazdy na rolkach, który zechce przyłączyć się do wspólnej zabawy. Uczestnictwo osób spoza Olsztyna jest dla nas sposobnością do zawarcia nowych znajomości oraz wymiany sportowych doświadczeń.

Oprócz obozów rolkarskich nasza szkoła organizuje także półkolonie dla dzieci w wieku 7-15 lat na terenie Olsztyna. Jest to oferta skierowana do tej części naszych młodych klubowiczów, którzy chcą wraz z nami szlifować swoje umiejętności jazdy na rolkach w okresie wakacyjnym bez konieczności wyjazdu poza miasto.

Jeżeli chcecie rozwinąć swoje umiejętności jazdy na rolkach, przeżyć wspólnie z nami ciekawą przygodę czy też urozmaicić swoim pociechom wakacyjny czas, czekamy na Wasze zgłoszenia na nasze obozy rolkarskie i półkolonie!


LINKI DO NASZYCH OBOZÓW I PÓŁKOLONII

Nie znalazłaś/eś grupy dla siebie?
Skorzystaj z naszej oferty zajęć indywidualnych!

Zajęcia Indywidualne