Wypożyczalnia sprzętu ROLL MASTERS


Jako że podczas naszych zajęć na pierwszym miejscu zawsze stawiamy bezpieczeństwo osób trenujących, zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest, by każdy z nich posiadał nie tylko rolki, ale także pełen zestaw ochraniaczy. Dlatego w przypadku, gdy ktoś nie ma własnego sprzętu do jazdy na rolkach, może skorzystać z naszej wypożyczalni rolek w Olsztynie. Oferujemy profesjonalny sprzęt w różnych rozmiarach dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych uczestników zajęć w bardzo atrakcyjnych cenach (już od 5 złotych za godzinę użytkowania). W ofercie znajdziecie także rolki przeznaczone do trenowania różnych sportowych specjalizacji jazdy nauczanych w naszej szkole.

Jeśli nie posiadacie swojego sprzętu, zapomnieliście lub zgubiliście go albo po prostu chcecie przyjść na swój pierwszy trening w życiu i sprawdzić, czy jest to sport dla Was, dzięki naszej wypożyczalni rolek nie musicie się już przejmować brakiem wyposażenia. Zajęcia z jazdy na rolkach w Olsztynie czekają na Was!ROLKI

Rolki regulowane w rozmiarach:
29-32 , 35-38 , 39-42

Koszt wypożyczenia: 10 zł/h


rolki w wypożyczalni rolek w Olsztynie


KASKI

Kaski w rozmiarze:
48-54 , 50-54 , 54-58 , 58-61

Koszt wypożyczenia: 5 zł/h


kaski w wypożyczalni rolek w OlsztynieOCHRANIACZE

Ochraniacze w rozmiarze:
S, M, L, XL

Koszt wypożyczenia: 5 zł/h (za cały komplet)


ochraniacze w wypożyczalni rolek w Olsztynie
Jak wypożyczyć?


W razie chęci wypożyczenia, któregoś z naszych sprzętów, prosimy o wysłanie nam zgłoszenia.

Zgłoszenie można wysłać klikając przycisk "wypożycz sprzęt" widoczny po dokonaniu zapisu na zajęcia - bezpośrednio na stronie zapisów lub na stronie "moje zajęcia".