Zajęcia grupowe - kategorie

Szczegółowe informacje o zakresie danej grupy znajdziesz w szczegółach.

Zobacz także zajęcia:

Dla dzieci Dla dorosłych Wszystkie

Jak wyglądają nasze treningi?

Nasze zajęcia skierowane są dla dzieci/młodzieży oraz dorosłych. Różne grupy zaawansowania pozwolą w równym stopniu odnaleźć się u nas osobom całkowicie początkującym, jak i tym, którzy spędzili na rolkach, deskorolce, czy hulajnodze wiele lat swojego życia. Treningi w szkole Roll Masters obejmują szeroki zakres materiału, począwszy od zupełnych podstaw takich jak nauka jazdy po prostej, skręcanie i hamowanie kończąc na specjalizacjach sportowych (Freestyle Slalom, Aggressive Skating, Jazda na Deskorolce lub Jazda na Hulajnodze), w których nasi adepci szlifują najbardziej widowiskowe i skomplikowane techniki. Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, zawsze stawiającej na pierwszym miejscu komfort i bezpieczeństwo trenujących. Nasze umiejętności szlifujemy w różnych lokalizacjach na terenie całego Olsztyna, w miejscach posiadających infrastrukturę odpowiednio przystosowaną do specyfiki prowadzonych zajęć.

Nauka trików na rolkach, deskorolce i hulajnodze

Triki na rolkach, deskorolce i hulajnodze to dla wielu osób kwintesencja tych sportów, która umożliwia pokazanie innym swoich nieprzeciętnych umiejętności, a także podniesienie poziomu adrenaliny przy bardziej skomplikowanych technikach. W szkole Roll Masters w Olsztynie nauczycie się zarówno podstawowych trików, jak i tych trudniejszych, wymagających wielu godzin praktyki i doskonałego wyczucia równowagi. Podczas naszych zajęć poznacie różne specjalizacje sportowe takie jak Freestyle Slalom, Aggressive Skating, Jazda na Deskorolce i Jazda na Hulajnodze wyczynowej. Każdy z nich posiada osobny zestaw trików i zaawansowanych technik, które stanowią o jego unikalności. Wspólnie z nami przekonacie się, że opanowanie nawet najbardziej skomplikowanych sekwencji i sztuczek znajduje się w waszym zasięgu!

Nauka trików na rolkach, deskorolce i hulajnodze w naszej szkole, odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów stawiających na pierwszym miejscu bezpieczeństwo uczestników. Lokalizacje na terenie Olsztyna, w których prowadzimy zajęcia, posiadają odpowiednią infrastrukturę oraz są dobierane pod kątem specyfiki uczonego stylu. Jeżeli chcecie poznać najbardziej widowiskowe aspekty jazdy na rolkach, deskorolce, czy hulajnodze i nauczyć się trików, o których wykonaniu wcześniej mogliście tylko pomarzyć, dołączcie do nas i przekonajcie się, że nie ma dla Was rzeczy niemożliwych!

Skorzystaj z naszej oferty i osiągaj swoje cele w przyjaznym środowisku razem z nami.

Zapraszamy do kontaktu!

Kategorie:
Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Gr. Podstawowa
Rolki - Grupa Podstawowa dla Dorosłych

Dorośli - Rolki: Gr. Podstawowa

Nauka Jazdy na rolkach dla Dorosłych w Olsztynie. Do grupy przyjmujemy osoby z umiejętnością utrzymywania się na rolkach. Nigdy nie miałaś/eś rolek na nogach? Zapraszamy wpierw na 1h zajęć indywidualnych, by płynnie dołączyć do grupy.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Gr. Podstawowa
Rolki - Grupa Podstawowa dla Dzieci

Dzieci - Rolki: Gr. Podstawowa

Nauka Jazdy na Rolkach dla Dzieci w Olsztynie. Do grupy przyjmujemy osoby z umiejętnością utrzymywania się na rolkach. Nigdy nie miałaś/eś rolek na nogach? Zapraszamy wpierw na 1h zajęć indywidualnych, by płynnie dołączyć do grupy.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Przedszkolaki
Rolki - Przedszkolaki - Dzieci 4-7 lat

Dzieci - Rolki: Przedszkolaki

Do grupy przyjmujemy osoby z umiejętnością utrzymywania się na rolkach. Nigdy nie miałaś/eś rolek na nogach? Zapraszamy wpierw na 1h zajęć indywidualnych, by płynnie dołączyć do grupy.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Hulajnoga: Zaawansowana
Hulajnoga - Gr. Zaawansowana dla Dzieci

Dzieci - Hulajnoga: Zaawansowana

Zajęcia z jazdy na hulajnodze wyczynowej w Olsztynie dla grupy zaawansowanej dzieci to intensywne treningi skoncentrowane na doskonaleniu technik jazdy oraz wykonywaniu zaawansowanych tricków.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Slalomiści
Rolki - Freestyle Slalom dla Dzieci

Dzieci - Rolki: Slalomiści

Zajęcia Freestyle Slalom polegają na jeździe slalomem między pachołkami. Sposoby na to mogą być na prawdę zwariowane, ale też rytmiczne i dopasowane do muzyki. Wymagane są umiejętności z grupy Podstawowej.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - BMX - Gr. Podstawowa
BMX - Gr. Podstawowa Dzieci

Dzieci - BMX - Gr. Podstawowa

Zajęcia z jazdy na rowerze wyczynowym typu BMX w Olsztynie dla grupy podstawowej dzieci to ekscytujące lekcje, które skupiają się na nauce podstawowych technik jazdy BMX oraz rozwijaniu umiejętności rowerowych.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Hulajnoga: Gr. Podstawowa
Hulajnoga - Gr. Podstawowa Dzieci

Dzieci - Hulajnoga: Gr. Podstawowa

Zajęcia z jazdy na hulajnodze wyczynowej w Olsztynie dla grupy podstawowej dzieci to zabawne lekcje, które skupiają się na nauce podstawowych umiejętności oraz rozwijaniu technik jazdy na hulajnodze.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Deskorolka: Gr. Mieszana
Deskorolka- Gr. Podst.-Średnia Dorosłych

Dorośli - Deskorolka: Gr. Mieszana

Zajęcia z jazdy na deskorolce w Olsztynie dla grupy podstawowej i średniej dorosłych to dynamiczne lekcje, które umożliwiają dorosłym uczestnikom naukę podstawowych technik jazdy na deskorolce.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Deskorolka: Gr. Średnia
Deskorolka - Gr. Średnia Dzieci

Dzieci - Deskorolka: Gr. Średnia

Zajęcia z jazdy na deskorolce w Olsztynie dla grupy średniej dzieci to dynamiczne lekcje skoncentrowane na doskonaleniu umiejętności jazdy na deskorolce.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Deskorolka: Gr.Podstawowa
Deskorolka - Gr. Podstawowa Dzieci

Dzieci - Deskorolka: Gr.Podstawowa

Zajęcia z jazdy na deskorolce w Olsztynie dla grupy podstawowej to dynamiczne lekcje skupiające się na nauce podstawowych technik jazdy i bezpiecznego poruszania się na deskorolce.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Deskorolka: Zaawansowana
Deskorolka - Gr. Zaawansowana Dzieci

Dzieci - Deskorolka: Zaawansowana

Zajęcia z jazdy na deskorolce w Olsztynie dla grupy zaawansowanej to intensywne treningi, które skupiają się na doskonaleniu technik jazdy i doskonałym opanowaniu różnorodnych tricków.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Wrotki: Gr. Podstawowa
Wrotki: Dorośli - Gr. Podstawowa

Dorośli - Wrotki: Gr. Podstawowa

Grupa poświęcona nauce jazdy na wrotkach z instruktorką specjalizującą się w jeździe figurowej na wrotkach.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Wrotki: Gr. Podstawowa
Wrotki: Dzieci - Gr. Podstawowa

Dzieci - Wrotki: Gr. Podstawowa

Grupa poświęcona nauce jazdy na wrotkach z instruktorką specjalizującą się w jeździe figurowej na wrotkach.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Slalomiści
Rolki - Freestyle Slalom dla Dorosłych

Dorośli - Rolki: Slalomiści

Zajęcia Freestyle Slalom polegają na jeździe slalomem między pachołkami. Sposoby na to mogą być na prawdę zwariowane, ale też rytmiczne i dopasowane do muzyki. Wymagane są umiejętności z grupy Podstawowej

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Deskorolka: Gr. Średnia
Deskorolka - Gr. Średnia Dorosłych

Dorośli - Deskorolka: Gr. Średnia

Zajęcia z jazdy na deskorolce w Olsztynie dla grupy średnio-zaawansowanej dorosłych to intensywne lekcje skupiające się na doskonaleniu technik jazdy oraz rozwijaniu zaawansowanych tricków.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Junior Skejci
Rolki - Grupa Średnia dla Dorosłych

Dorośli - Rolki: Junior Skejci

Zajęcia przeznaczone nauce jazdy na rolkach dla dorosłych na poziomie średnim. Wymagane są umiejętności z grupy Podstawowej.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Junior Skejci
Rolki - Gr. Średnia Dzieci

Dzieci - Rolki: Junior Skejci

Zajęcia przeznaczone nauce jazdy na rolkach dla dzieci na poziomie średnim. Wymagane są umiejętności z grupy Podstawowej.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Turbo Skejci
Rolki - Aggressive Skating dla Dorosłych

Dorośli - Rolki: Turbo Skejci

Zajęcia z tzw. jazdy agresywnej na skateparku polegają na wykonywaniu trików w specjalistycznych rolkach dedykowanych do jazdy agresywnej. Wymagane są umiejętności z grupy Średniej.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Śr-Zaawansowana
Grupa Średnio-Zaawansowana Dorosłych

Dorośli - Rolki: Śr-Zaawansowana

Jest to grupa mieszana Średnia i Zaawansowana. Na zajęciach uczymy się bardziej zaawansowanych technik jazdy i pokazujemy ile rolki mogą dawać radości. Do grupy przyjmujemy jedynie osoby z umiejętnościami nabytymi w grupie podstawowej.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Turbo Skejci
Rolki: Aggressive Skating dla Dzieci

Dzieci - Rolki: Turbo Skejci

Zajęcia z tzw. jazdy agresywnej na skateparku polegają na wykonywaniu trików w specjalistycznych rolkach dedykowanych do jazdy agresywnej. Wymagane umiejętności z grupy Średniej.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Skejci
Rolki - Grupa Zaawansowana Dorosłych

Dorośli - Rolki: Skejci

Zajęcia przeznaczone nauce zaawansowanej jazdy na rolkach dla dorosłych. Wymagane są umiejętności z grupy Średniej.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Skejci
Rolki: Gr. Zaawansowana Dzieci

Dzieci - Rolki: Skejci

Zajęcia przeznaczone nauce zaawansowanej jazdy na rolkach dla dzieci. Wymagane są umiejętności z grupy Średniej.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Śr-Zaawansowana
Grupa Średnio-Zaawansowana Dzieci

Dzieci - Rolki: Śr-Zaawansowana

Jest to grupa mieszana Średnia i Zaawansowana. Na zajęciach uczymy się bardziej zaawansowanych technik jazdy i pokazujemy ile rolki mogą dawać radości. Do grupy przyjmujemy jedynie osoby z umiejętnościami nabytymi w grupie podstawowej.

Nauka trików na rolkach

Triki na rolkach to dla wielu osób kwintesencja tego sportu, która umożliwia pokazanie innym swoich nieprzeciętnych umiejętności, a także podniesienie poziomu adrenaliny przy bardziej skomplikowanych technikach. W szkole Roll Masters w Olsztynie nauczycie się zarówno podstawowych trików na rolkach, jak i tych trudniejszych, wymagających wielu godzin praktyki i doskonałego wyczucia równowagi. Podczas naszych zajęć poznacie różne specjalizacje sportowe takie jak Freestyle Slalom, Freeskate i Aggressive Skating. Każdy z nich posiada osobny zestaw trików i zaawansowanych technik, które stanowią o jego unikalności. Wspólnie z nami przekonacie się, że opanowanie nawet najbardziej skomplikowanych sekwencji i sztuczek znajduje się w waszym zasięgu!

Nauka trików na rolkach w naszej szkole odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów stawiających na pierwszym miejscu bezpieczeństwo uczestników. Lokalizacje na terenie Olsztyna, w których prowadzimy zajęcia, posiadają odpowiednią infrastrukturę oraz są dobierane pod kątem specyfiki uczonego stylu. Jeżeli chcecie poznać najbardziej widowiskowe aspekty jazdy na rolkach i nauczyć się trików, o których wykonaniu wcześniej mogliście tylko pomarzyć, dołączcie do nas i przekonajcie się, że nie ma dla Was rzeczy niemożliwych!

Skorzystaj z naszej oferty i osiągaj swoje cele w przyjaznym środowisku razem z nami.

Zapraszamy do kontaktu!

Nie znalazłaś/eś grupy dla siebie?
Skorzystaj z naszej oferty zajęć indywidualnych!

Zajęcia Indywidualne