Zajęcia grupowe - kategorie

Szczegółowe informacje o zakresie danej grupy znajdziesz w szczegółach.

Zobacz także zajęcia:

Dla dzieci Dla dorosłych Wszystkie

Jak wyglądają nasze treningi?

Nasze zajęcia skierowane są dla dzieci/młodzieży oraz dorosłych. Różne grupy zaawansowania pozwolą w równym stopniu odnaleźć się u nas osobom całkowicie początkującym, jak i tym, którzy spędzili na rolkach, deskorolce, czy hulajnodze wiele lat swojego życia. Treningi w szkole Roll Masters obejmują szeroki zakres materiału, począwszy od zupełnych podstaw takich jak nauka jazdy po prostej, skręcanie i hamowanie kończąc na specjalizacjach sportowych (Freestyle Slalom, Aggressive Skating, Jazda na Deskorolce lub Jazda na Hulajnodze), w których nasi adepci szlifują najbardziej widowiskowe i skomplikowane techniki. Wszystkie zajęcia odbywają się pod okiem wykwalifikowanej kadry instruktorskiej, zawsze stawiającej na pierwszym miejscu komfort i bezpieczeństwo trenujących. Nasze umiejętności szlifujemy w różnych lokalizacjach na terenie całego Olsztyna, w miejscach posiadających infrastrukturę odpowiednio przystosowaną do specyfiki prowadzonych zajęć.

Nauka trików na rolkach, deskorolce i hulajnodze

Triki na rolkach, deskorolce i hulajnodze to dla wielu osób kwintesencja tych sportów, która umożliwia pokazanie innym swoich nieprzeciętnych umiejętności, a także podniesienie poziomu adrenaliny przy bardziej skomplikowanych technikach. W szkole Roll Masters w Olsztynie nauczycie się zarówno podstawowych trików, jak i tych trudniejszych, wymagających wielu godzin praktyki i doskonałego wyczucia równowagi. Podczas naszych zajęć poznacie różne specjalizacje sportowe takie jak Freestyle Slalom, Aggressive Skating, Jazda na Deskorolce i Jazda na Hulajnodze wyczynowej. Każdy z nich posiada osobny zestaw trików i zaawansowanych technik, które stanowią o jego unikalności. Wspólnie z nami przekonacie się, że opanowanie nawet najbardziej skomplikowanych sekwencji i sztuczek znajduje się w waszym zasięgu!

Nauka trików na rolkach, deskorolce i hulajnodze w naszej szkole, odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów stawiających na pierwszym miejscu bezpieczeństwo uczestników. Lokalizacje na terenie Olsztyna, w których prowadzimy zajęcia, posiadają odpowiednią infrastrukturę oraz są dobierane pod kątem specyfiki uczonego stylu. Jeżeli chcecie poznać najbardziej widowiskowe aspekty jazdy na rolkach, deskorolce, czy hulajnodze i nauczyć się trików, o których wykonaniu wcześniej mogliście tylko pomarzyć, dołączcie do nas i przekonajcie się, że nie ma dla Was rzeczy niemożliwych!

Skorzystaj z naszej oferty i osiągaj swoje cele w przyjaznym środowisku razem z nami.

Zapraszamy do kontaktu!

Kategorie:
Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Gr. Podstawowa
Rolki - Grupa Podstawowa dla Dzieci

Dzieci - Rolki: Gr. Podstawowa

Nauka Jazdy na Rolkach dla Dzieci w Olsztynie. Do grupy przyjmujemy osoby z umiejętnością utrzymywania się na rolkach. Nigdy nie miałaś/eś rolek na nogach? Zapraszamy wpierw na 1h zajęć indywidualnych, by płynnie dołączyć do grupy.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Gr. Podstawowa
Rolki - Grupa Podstawowa dla Dorosłych

Dorośli - Rolki: Gr. Podstawowa

Nauka Jazdy na rolkach dla Dorosłych w Olsztynie. Do grupy przyjmujemy osoby z umiejętnością utrzymywania się na rolkach. Nigdy nie miałaś/eś rolek na nogach? Zapraszamy wpierw na 1h zajęć indywidualnych, by płynnie dołączyć do grupy.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Przedszkolaki
Rolki - Przedszkolaki - Dzieci 4-7 lat

Dzieci - Rolki: Przedszkolaki

Do grupy przyjmujemy osoby z umiejętnością utrzymywania się na rolkach. Nigdy nie miałaś/eś rolek na nogach? Zapraszamy wpierw na 1h zajęć indywidualnych, by płynnie dołączyć do grupy.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Gr. Średnia
Rolki - Gr. Średnia Dzieci

Dzieci - Rolki: Gr. Średnia

Zajęcia przeznaczone nauce jazdy na rolkach dla dzieci na poziomie średnim. Wymagane są umiejętności z grupy Podstawowej.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Freestyle Slalom
Rolki - Freestyle Slalom dla Dzieci

Dzieci - Rolki: Freestyle Slalom

Zajęcia Freestyle Slalom polegają na jeździe slalomem między pachołkami. Sposoby na to mogą być na prawdę zwariowane, ale też rytmiczne i dopasowane do muzyki. Wymagane są umiejętności z grupy Podstawowej.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Hulajnoga: Zaawansowana
Hulajnoga - Gr. Zaawansowana dla Dzieci

Dzieci - Hulajnoga: Zaawansowana

Skatepark MasterHouse w Gutkowie to doskonałe miejsce do nauki jazdy na hulajnodze. W parku znajdziesz liczne przeszkody, które umożliwiają wykonywanie różnorodnych trików i skoków. To spotkanie z adrenaliną i świetna zabawa dla hulajnogarzy.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Gr. Średnia
Rolki - Grupa Średnia dla Dorosłych

Dorośli - Rolki: Gr. Średnia

Zajęcia przeznaczone nauce jazdy na rolkach dla dorosłych na poziomie średnim. Wymagane są umiejętności z grupy Podstawowej.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Deskorolka: Gr.Podstawowa
Deskorolka - Gr. Podstawowa Dorosłych

Dorośli - Deskorolka: Gr.Podstawowa

Zajęcia z nauki jazdy na deskorolce dla dorosłych na poziomie podstawowym. To nie tylko świetna zajawka, ale również możliwość poprawienia swojej techniki i zdobycia nowych umiejętności na deskorolce.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Deskorolka: Zaawansowana
Deskorolka - Gr. Zaawansowana Dzieci

Dzieci - Deskorolka: Zaawansowana

Skatepark MasterHouse w Gutkowie to doskonałe miejsce do nauki jazdy na deskorolce. W parku znajdziesz liczne przeszkody, które umożliwiają wykonywanie różnorodnych trików i skoków. To spotkanie z adrenaliną i świetna zabawa dla deskorolkarzy.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Deskorolka: Gr.Podstawowa
Deskorolka - Gr. Podstawowa Dzieci

Dzieci - Deskorolka: Gr.Podstawowa

Zajęcia z nauki jazdy na deskorolce dla dzieci, to nie tylko świetna zabawa, ale również możliwość poprawienia swojej techniki i zdobycia nowych umiejętności na deskorolce.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Deskorolka: Gr. Średnia
Deskorolka - Gr. Średnia Dorosłych

Dorośli - Deskorolka: Gr. Średnia

Zajęcia z nauki jazdy na deskorolce dla dorosłych na poziomie średnio-zaawansowanym. To nie tylko świetna zajawka, ale również możliwość poprawienia swojej techniki i zdobycia nowych umiejętności na deskorolce.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Deskorolka: Gr. Średnia
Deskorolka - Gr. Średnia Dzieci

Dzieci - Deskorolka: Gr. Średnia

Skatepark MasterHouse w Gutkowie to doskonałe miejsce do nauki jazdy na deskorolce. W parku znajdziesz liczne przeszkody, które umożliwiają wykonywanie różnorodnych trików i skoków. To spotkanie z adrenaliną i świetna zabawa dla deskorolkarzy.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Freestyle Slalom
Rolki: Freestyle Slalom dla Dorosłych

Dorośli - Rolki: Freestyle Slalom

Zajęcia Freestyle Slalom polegają na jeździe slalomem między pachołkami. Sposoby na to mogą być na prawdę zwariowane, ale też rytmiczne i dopasowane do muzyki. Wymagane są umiejętności z grupy Podstawowej

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Hulajnoga: Gr. Podstawowa
Hulajnoga - Gr. Podstawowa Dzieci

Dzieci - Hulajnoga: Gr. Podstawowa

Zajęcia z nauki jazdy na hulajnodze wyczynowej dla dzieci, to nie tylko świetna zabawa, ale również możliwość poprawienia swojej techniki i zdobycia nowych umiejętności na hulajnodze.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Gr. Zaawansowana
Rolki - Grupa Zaawansowana Dorosłych

Dorośli - Rolki: Gr. Zaawansowana

Zajęcia przeznaczone nauce zaawansowanej jazdy na rolkach dla dorosłych. Wymagane są umiejętności z grupy Średniej.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Aggressive Skating
Rolki - Aggressive Skating dla Dorosłych

Dorośli - Rolki: Aggressive Skating

Zajęcia z tzw. jazdy agresywnej na skateparku polegają na wykonywaniu trików w specjalistycznych rolkach dedykowanych do jazdy agresywnej. Wymagane są umiejętności z grupy Średniej.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Gr. Zaawansowana
Rolki: Gr. Zaawansowana Dzieci

Dzieci - Rolki: Gr. Zaawansowana

Zajęcia przeznaczone nauce zaawansowanej jazdy na rolkach dla dzieci. Wymagane są umiejętności z grupy Średniej.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Aggressive Skating
Rolki: Aggressive Skating dla Dzieci

Dzieci - Rolki: Aggressive Skating

Zajęcia z tzw. jazdy agresywnej na skateparku polegają na wykonywaniu trików w specjalistycznych rolkach dedykowanych do jazdy agresywnej. Wymagane umiejętności z grupy Średniej.

Nauka trików na rolkach

Triki na rolkach to dla wielu osób kwintesencja tego sportu, która umożliwia pokazanie innym swoich nieprzeciętnych umiejętności, a także podniesienie poziomu adrenaliny przy bardziej skomplikowanych technikach. W szkole Roll Masters w Olsztynie nauczycie się zarówno podstawowych trików na rolkach, jak i tych trudniejszych, wymagających wielu godzin praktyki i doskonałego wyczucia równowagi. Podczas naszych zajęć poznacie różne specjalizacje sportowe takie jak Freestyle Slalom, Freeskate i Aggressive Skating. Każdy z nich posiada osobny zestaw trików i zaawansowanych technik, które stanowią o jego unikalności. Wspólnie z nami przekonacie się, że opanowanie nawet najbardziej skomplikowanych sekwencji i sztuczek znajduje się w waszym zasięgu!

Nauka trików na rolkach w naszej szkole odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów stawiających na pierwszym miejscu bezpieczeństwo uczestników. Lokalizacje na terenie Olsztyna, w których prowadzimy zajęcia, posiadają odpowiednią infrastrukturę oraz są dobierane pod kątem specyfiki uczonego stylu. Jeżeli chcecie poznać najbardziej widowiskowe aspekty jazdy na rolkach i nauczyć się trików, o których wykonaniu wcześniej mogliście tylko pomarzyć, dołączcie do nas i przekonajcie się, że nie ma dla Was rzeczy niemożliwych!

Skorzystaj z naszej oferty i osiągaj swoje cele w przyjaznym środowisku razem z nami.

Zapraszamy do kontaktu!

Nie znalazłaś/eś grupy dla siebie?
Skorzystaj z naszej oferty zajęć indywidualnych!

Zajęcia Indywidualne