Zajęcia grupowe - kategorie

Szczegółowe informacje o zakresie danej grupy znajdziesz w szczegółach.

Zobacz także zajęcia:

Dla dzieci Dla dorosłych Wszystkie

Zajęcia dla dzieci

Nasza szkoła oferuje szeroki zakres zajęć nauki jazdy na rolkach dla dzieci w Olsztynie. Treningi wspólnie z nami można rozpocząć już od 4 roku życia w Grupie Przedszkolak, gdzie poprzez zabawę uczymy najmłodszych rolkarzy podstaw jazdy oraz pokazujemy im, jak fascynującą przygodą może być sport.

Pozostałe zajęcia odbywają się w przedziale wiekowym 8-16 lat i obejmują różne grupy zaawansowania oraz specjalizacje. Naszych podopiecznych trenujemy od podstaw, ucząc ich utrzymywania równowagi i jazdy po prostej aż do opanowania najbardziej zaawansowanych specjalizacji i widowiskowych trików. Staramy się, aby nauka jazdy na rolkach stała się dla dzieci przygodą na lata, podczas której odkryją swoją pasję, nauczą się dyscypliny, wzajemnej pomocy i zasad fair play.

Zajęcia nauki jazdy na rolkach dla dzieci odbywają się w różnych lokalizacjach na terenie Olsztyna. Trenujemy w skateparkach, parkach osiedlowych, halach sportowych oraz innych przeznaczonych do tego obiektach. Niezależnie od charakteru zajęć na pierwszym miejscu zawsze stawiamy komfort i bezpieczeństwo uczestników.

Kategorie:
Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Przedszkolaki
Grupa Przedszkolaków

Dzieci - Przedszkolaki

Grupa dla dzieci 4-7 lat - To idealny wiek by zacząć! Na zajęciach przekazujemy wiedzę rolkarską poprzez zabawę. Do grupy przyjmujemy jedynie osoby z umiejętnością utrzymywania i poruszania się do przodu na rolkach.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Grupa Podstawowa
Grupa Podstawowa Dzieci

Dzieci - Grupa Podstawowa

Zajęcia Ogólnorozwojowe z Podstaw Jazdy na Rolkach dla Dzieci. Nauka hamowania, skręcania i bezpiecznej jazdy na rolkach. Do grupy przyjmujemy jedynie osoby z umiejętnością utrzymywania się i poruszania do przodu na rolkach.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Gr. Średnio-Zaawansowana
Grupa Średnio-Zaawansowana Dzieci

Dzieci - Gr. Średnio-Zaawansowana

Na zajęciach uczymy się bardziej zaawansowanych technik jazdy i pokazujemy ile rolki mogą dawać radości. Do grupy przyjmujemy jedynie osoby z umiejętnościami nabytymi w grupie podstawowej.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Freestyle Slalom
Freestyle Slalom Dzieci

Dzieci - Freestyle Slalom

Zajęcia Freestyle Slalom polegają na jeździe slalomem między pachołkami. Sposoby na to mogą być na prawdę zwariowane, ale też rytmiczne i dopasowane do muzyki. Dzięki naszej kadrze, naukę tej specjalizacji można zacząć nawet od grupy Podstawowej.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Skatepark Podstawy
Podstawy Jazdy na Skateparku

Dzieci - Skatepark Podstawy

Zajęcia przeznaczone nauce jazdy na skateparku na zwykłych rolkach. Ćwiczenia dopasowane są do poziomu grupy śr- zaawansowanej.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Aggressive Skating
Aggressive Skating Dzieci

Dzieci - Aggressive Skating

Zajęcia z tzw. jazdy agresywnej na skateparku polegają na wykonywaniu trików w specjalistycznych rolkach dedykowanych do jazdy agresywnej. Dyscyplinę tę można uprawiać po nabyciu umiejętności adekwatnych do naszej grupy średniej.

Nauka trików na rolkach

Triki na rolkach to dla wielu osób kwintesencja tego sportu, która umożliwia pokazanie innym swoich nieprzeciętnych umiejętności, a także podniesienie poziomu adrenaliny przy bardziej skomplikowanych technikach. W szkole Roll Masters w Olsztynie nauczycie się zarówno podstawowych trików na rolkach, jak i tych trudniejszych, wymagających wielu godzin praktyki i doskonałego wyczucia równowagi. Podczas naszych zajęć poznacie różne specjalizacje sportowe takie jak Freestyle Slalom, Freeskate i Aggressive Skating. Każdy z nich posiada osobny zestaw trików i zaawansowanych technik, które stanowią o jego unikalności. Wspólnie z nami przekonacie się, że opanowanie nawet najbardziej skomplikowanych sekwencji i sztuczek znajduje się w waszym zasięgu!

Nauka trików na rolkach w naszej szkole odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów stawiających na pierwszym miejscu bezpieczeństwo uczestników. Lokalizacje na terenie Olsztyna, w których prowadzimy zajęcia, posiadają odpowiednią infrastrukturę oraz są dobierane pod kątem specyfiki uczonego stylu. Jeżeli chcecie poznać najbardziej widowiskowe aspekty jazdy na rolkach i nauczyć się trików, o których wykonaniu wcześniej mogliście tylko pomarzyć, dołączcie do nas i przekonajcie się, że nie ma dla Was rzeczy niemożliwych!

Skorzystaj z naszej oferty i osiągaj swoje cele w przyjaznym środowisku razem z nami.

Zapraszamy do kontaktu!