Zajęcia grupowe - kategorie

Szczegółowe informacje o zakresie danej grupy znajdziesz w szczegółach.

Zobacz także zajęcia:

Dla dzieci Dla dorosłych Wszystkie

Zajęcia dla dorosłych

Obecnie każdy, bez względu na wiek czy płeć, może sięgnąć po rolki i wraz z przyjaciółmi czerpać korzyści dla zdrowia oraz świetnego samopoczucia. To rewelacyjny sport, który może być równocześnie dobrą zabawą i sposobem na spędzenie czasu z najbliższymi. Nawet nie mając w tym żadnego doświadczenia, można szybko opanować podstawowe ruchy, ciesząc się przy tym dobrą energią i dbając o formę.

Kategorie:
Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Podstawy jazdy na rolkach
Nauka Jazdy na Rolkach dla Dorosłych

Dorośli - Podstawy jazdy na rolkach

Do grupy przyjmujemy osoby z umiejętnością utrzymywania się na rolkach. Nigdy nie miałaś/eś rolek na nogach? Zapraszamy wpierw na 1h zajęć indywidualnych, by płynnie dołączyć do grupy.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Freeskate Podstawy
Freeskate - Grupa Podstawowa Dorośli

Dorośli - Freeskate Podstawy

Zajęcia przeznaczone nauce jazdy na rolkach po mieście dla dorosłych. Odpowiednik starej grupy średniej. Wymagane ukończenie grupy Podstawy Jazdy na Rolkach.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Hokej
Hokej na rolkach - Grupa dla Dorosłych

Dorośli - Hokej

Zajęcia Hokejowe dla Dorosłych, na których uczymy się kontroli kija i piłki jak i świetnie bawimy się podczas rozgrywki. Wymagane ukończenie grupy Podstaw jazdy na rolkach.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Freestyle Slalom
Freestyle Slalom - Grupa dla Dorosłych

Dorośli - Freestyle Slalom

Zajęcia Freestyle Slalom polegają na jeździe slalomem między pachołkami. Sposoby na to mogą być na prawdę zwariowane, ale też rytmiczne i dopasowane do muzyki. Wymagane ukończenie grupy Podstaw jazdy na rolkach.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Skatepark Podstawy
Skatepark - Grupa Podstawowa Dorośli

Dorośli - Skatepark Podstawy

Zajęcia przeznaczone nauce jazdy na skateparku na zwykłych rolkach. Wymagane ukończenie grupy Podstaw jazdy na rolkach.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Freeskate Zaawansowany
Freeskate - Grupa Zaawansowana Dorośli

Dorośli - Freeskate Zaawansowany

Zajęcia przeznaczone zaawansowanej jeździe na rolkach po mieście dla dorosłych. Odpowiednik starej grupy zaawansowanej. Wymagane ukończenie grupy Freeskate Podstawy

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Aggressive Skating
Aggressive Skating - Grupa dla Dorosłych

Dorośli - Aggressive Skating

Zajęcia z tzw. jazdy agresywnej na skateparku polegają na wykonywaniu trików w specjalistycznych rolkach dedykowanych do jazdy agresywnej. Wymagane ukończenie grupy Skatepark Podstawy

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Skatepark Zaawansowany
Skatepark - Grupa Zaawansowana Dorośli

Dorośli - Skatepark Zaawansowany

Zajęcia przeznaczone zaawansowanej jeździe na skateparku na zwykłych rolkach dla dorosłych. Wymagane ukończenie grupy Skatepark Podstawy.

Nauka trików na rolkach

Triki na rolkach to dla wielu osób kwintesencja tego sportu, która umożliwia pokazanie innym swoich nieprzeciętnych umiejętności, a także podniesienie poziomu adrenaliny przy bardziej skomplikowanych technikach. W szkole Roll Masters w Olsztynie nauczycie się zarówno podstawowych trików na rolkach, jak i tych trudniejszych, wymagających wielu godzin praktyki i doskonałego wyczucia równowagi. Podczas naszych zajęć poznacie różne specjalizacje sportowe takie jak Freestyle Slalom, Freeskate i Aggressive Skating. Każdy z nich posiada osobny zestaw trików i zaawansowanych technik, które stanowią o jego unikalności. Wspólnie z nami przekonacie się, że opanowanie nawet najbardziej skomplikowanych sekwencji i sztuczek znajduje się w waszym zasięgu!

Nauka trików na rolkach w naszej szkole odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów stawiających na pierwszym miejscu bezpieczeństwo uczestników. Lokalizacje na terenie Olsztyna, w których prowadzimy zajęcia, posiadają odpowiednią infrastrukturę oraz są dobierane pod kątem specyfiki uczonego stylu. Jeżeli chcecie poznać najbardziej widowiskowe aspekty jazdy na rolkach i nauczyć się trików, o których wykonaniu wcześniej mogliście tylko pomarzyć, dołączcie do nas i przekonajcie się, że nie ma dla Was rzeczy niemożliwych!

Skorzystaj z naszej oferty i osiągaj swoje cele w przyjaznym środowisku razem z nami.

Zapraszamy do kontaktu!