Zajęcia grupowe - kategorie

Szczegółowe informacje o zakresie danej grupy znajdziesz w szczegółach.

Zobacz także zajęcia:

Dla dzieci Dla dorosłych Wszystkie

Zajęcia dla dorosłych

Obecnie każdy, bez względu na wiek czy płeć, może sięgnąć po rolki, deskorolke czy hulajnogę i wraz z przyjaciółmi czerpać korzyści dla zdrowia oraz świetnego samopoczucia. To rewelacyjny sport, który może być równocześnie dobrą zabawą i sposobem na spędzenie czasu z najbliższymi. Nawet nie mając w tym żadnego doświadczenia, można szybko opanować podstawowe ruchy, ciesząc się przy tym dobrą energią i dbając o formę.

Nauka trików na rolkach, deskorolce i hulajnodze

Triki na rolkach, deskorolce i hulajnodze to dla wielu osób kwintesencja tych sportów, która umożliwia pokazanie innym swoich nieprzeciętnych umiejętności, a także podniesienie poziomu adrenaliny przy bardziej skomplikowanych technikach. W szkole Roll Masters w Olsztynie nauczycie się zarówno podstawowych trików, jak i tych trudniejszych, wymagających wielu godzin praktyki i doskonałego wyczucia równowagi. Podczas naszych zajęć poznacie różne specjalizacje sportowe takie jak Freestyle Slalom, Aggressive Skating, Jazda na Deskorolce i Jazda na Hulajnodze wyczynowej. Każdy z nich posiada osobny zestaw trików i zaawansowanych technik, które stanowią o jego unikalności. Wspólnie z nami przekonacie się, że opanowanie nawet najbardziej skomplikowanych sekwencji i sztuczek znajduje się w waszym zasięgu!

Nauka trików na rolkach, deskorolce i hulajnodze w naszej szkole, odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów stawiających na pierwszym miejscu bezpieczeństwo uczestników. Lokalizacje na terenie Olsztyna, w których prowadzimy zajęcia, posiadają odpowiednią infrastrukturę oraz są dobierane pod kątem specyfiki uczonego stylu. Jeżeli chcecie poznać najbardziej widowiskowe aspekty jazdy na rolkach, deskorolce, czy hulajnodze i nauczyć się trików, o których wykonaniu wcześniej mogliście tylko pomarzyć, dołączcie do nas i przekonajcie się, że nie ma dla Was rzeczy niemożliwych!

Skorzystaj z naszej oferty i osiągaj swoje cele w przyjaznym środowisku razem z nami.

Zapraszamy do kontaktu!

Kategorie:
Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Gr. Podstawowa
Rolki - Grupa Podstawowa dla Dorosłych

Dorośli - Rolki: Gr. Podstawowa

Nauka Jazdy na rolkach dla Dorosłych w Olsztynie. Do grupy przyjmujemy osoby z umiejętnością utrzymywania się na rolkach. Nigdy nie miałaś/eś rolek na nogach? Zapraszamy wpierw na 1h zajęć indywidualnych, by płynnie dołączyć do grupy.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Deskorolka: Gr.Podstawowa
Deskorolka - Gr. Podstawowa Dorosłych

Dorośli - Deskorolka: Gr.Podstawowa

Zajęcia z nauki jazdy na deskorolce dla dorosłych na poziomie podstawowym. To nie tylko świetna zajawka, ale również możliwość poprawienia swojej techniki i zdobycia nowych umiejętności na deskorolce.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Freestyle Slalom
Rolki: Freestyle Slalom dla Dorosłych

Dorośli - Rolki: Freestyle Slalom

Zajęcia Freestyle Slalom polegają na jeździe slalomem między pachołkami. Sposoby na to mogą być na prawdę zwariowane, ale też rytmiczne i dopasowane do muzyki. Wymagane są umiejętności z grupy Podstawowej

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Gr. Średnia
Rolki - Grupa Średnia dla Dorosłych

Dorośli - Rolki: Gr. Średnia

Zajęcia przeznaczone nauce jazdy na rolkach dla dorosłych na poziomie średnim. Wymagane są umiejętności z grupy Podstawowej.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Deskorolka: Gr. Średnia
Deskorolka - Gr. Średnia Dorosłych

Dorośli - Deskorolka: Gr. Średnia

Zajęcia z nauki jazdy na deskorolce dla dorosłych na poziomie średnio-zaawansowanym. To nie tylko świetna zajawka, ale również możliwość poprawienia swojej techniki i zdobycia nowych umiejętności na deskorolce.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Aggressive Skating
Rolki - Aggressive Skating dla Dorosłych

Dorośli - Rolki: Aggressive Skating

Zajęcia z tzw. jazdy agresywnej na skateparku polegają na wykonywaniu trików w specjalistycznych rolkach dedykowanych do jazdy agresywnej. Wymagane są umiejętności z grupy Średniej.

Nauka jazdy na rolkach w Olsztynie - Rolki: Gr. Zaawansowana
Rolki - Grupa Zaawansowana Dorosłych

Dorośli - Rolki: Gr. Zaawansowana

Zajęcia przeznaczone nauce zaawansowanej jazdy na rolkach dla dorosłych. Wymagane są umiejętności z grupy Średniej.

Nauka trików na rolkach

Triki na rolkach to dla wielu osób kwintesencja tego sportu, która umożliwia pokazanie innym swoich nieprzeciętnych umiejętności, a także podniesienie poziomu adrenaliny przy bardziej skomplikowanych technikach. W szkole Roll Masters w Olsztynie nauczycie się zarówno podstawowych trików na rolkach, jak i tych trudniejszych, wymagających wielu godzin praktyki i doskonałego wyczucia równowagi. Podczas naszych zajęć poznacie różne specjalizacje sportowe takie jak Freestyle Slalom, Freeskate i Aggressive Skating. Każdy z nich posiada osobny zestaw trików i zaawansowanych technik, które stanowią o jego unikalności. Wspólnie z nami przekonacie się, że opanowanie nawet najbardziej skomplikowanych sekwencji i sztuczek znajduje się w waszym zasięgu!

Nauka trików na rolkach w naszej szkole odbywa się pod okiem wykwalifikowanych instruktorów stawiających na pierwszym miejscu bezpieczeństwo uczestników. Lokalizacje na terenie Olsztyna, w których prowadzimy zajęcia, posiadają odpowiednią infrastrukturę oraz są dobierane pod kątem specyfiki uczonego stylu. Jeżeli chcecie poznać najbardziej widowiskowe aspekty jazdy na rolkach i nauczyć się trików, o których wykonaniu wcześniej mogliście tylko pomarzyć, dołączcie do nas i przekonajcie się, że nie ma dla Was rzeczy niemożliwych!

Skorzystaj z naszej oferty i osiągaj swoje cele w przyjaznym środowisku razem z nami.

Zapraszamy do kontaktu!

Nie znalazłaś/eś grupy dla siebie?
Skorzystaj z naszej oferty zajęć indywidualnych!

Zajęcia Indywidualne