MASTER CAMP Kętrzyn 05 - 14.08.2022r.Letni Obóz Rolkowy Master Camp w miejscowości Kętrzyn, z dostępem do jednego z lepszych Skateparków w Polsce. Skatepark jest połączony z obiektem sportu i rekreacji, gdzie są plac do freestyle slalomu, boisko do siatkówki, altanki, oczko wodne, plac zabaw, a wszystko okrąża mega przyjemna ścieżka rowerowa. Na obóz przyjmujemy dzieci w przedziale wiekowym 7-15 lat, z umiejętnościami od zwykłego utrzymywania się na rolkach do najbardziej zaawansowanego poziomu jazdy.


Obiekt sportowy w Kętrzynie, przy ul. Poznańskiej

Na obozie Master Camp dzielimy uczestników na trzy grupy treningowe:


GRUPA FREESKATE


Grupa dla osób uwielbiających samą w sobie jazdę na rolkach i marzy im się płynna, dynamiczna jazda. Na zajęciach będziemy rozwijać możliwości przemieszczania się na rolkach, hamowania, zawracania, omijania, a nawet przeskakiwania przeszkód. Wymagane umiejętności na poziomie utrzymywania się na rolkach.


GRUPA FREESTYLE


Grupa poświęcona specjalizacji jazdy na rolkach, Freestyle Slalom. Dyscyplina sportowa uznawana za jedną z bardziej spektakularnych, wśród dyscyplin wrotkarstwa. Polega ona na jeździe między kubeczkami, wykonywaniu przy tym różnych przejść oraz tricków, a także wplatanie w to wszystko część swojego własnego, unikalnego stylu jazdy, który kształtuje się w trakcie nauki. Wymagane umiejętności przynajmniej na poziomie podstawowym. Preferowane ustawienie kółek na tzw. banan.


GRUPA AGGRESSIVE


Drugą grupą specjalizacyjną, jest grupa poświęcona dyscyplinie Aggressive Skating. Polega ona na wykonywaniu tricków na przeszkodach Skateparkowych, zaczynając od grindowania na murku, a kończąc na obrotach w powietrzu po wybiciu z rampy. Wymagane umiejętności przynajmniej na poziomie średnio-zaawansowanym. Na zajęcia wymagany jest pełen zestaw ochraniaczy + rolki do jazdy agresywnej.KADRA

​ Nasza kadra to ludzie, którzy uwielbiają zarażać innych swoją pasją do rolek. Wszyscy nasi instruktorzy mają za sobą wiele lat doświadczenia w jeździe oraz nauce jazdy na rolkach. Jesteśmy wykwalifikowaną grupą osób, które wiedzą, że żeby trening był skuteczny, dzieci muszą wracać z niego z uśmiechem na twarzy. Część instruktorów będzie również opiekunami grupy.​NASI INSTRUKTORZY

Krzysztof Zibi Zyborowicz


18 letnie doświadczenie w jeździe na rolkach, założyciel Szkoły Jazdy na Rolkach Roll Masters i 4-krotny Mistrz Polski w Speed Slalomie na rolkach. Trener Zibi jest bardzo ambitnym rolkarzem, który na co dzień rozwija się aż w 3 dyscyplinach sportowych. Jest bardzo sympatyczną osobą i prowadzi treningi nastawione na rozwój. Na obozie będzie instruktorem grupy Aggressive.


"Ryba na Rolkach"


Jacek Wojdała ps. Ryba to jeden z najzabawniejszych i najmilszych instruktorów jakich poznaliśmy. Swoją pasją do rolek potrafi zarazić nie jedną osobę! Na co dzień pracuje w Szkole Jazdy na Rolkach i Wrotkach RollSchool w Warszawie, a także prowadzi swoją własną grupę w Pruszkowie.
"Uwielbiam ze znajomymi pokonywać dłuższe trasy. Kilka razy do roku biorę udział a nawet organizuję wielogodzinne przejazdy, które kończą się zazwyczaj odległością wynoszącą ponad 100km." ~ mówi Ryba
Na obozie będzie prowadził grupę Freeskate.

Ola Bzdzikot


Ola niedawno dołączyła do grona instruktorów Szkoły Jazdy na Rolkach i Wrotkach RollSchool w Warszawie. Ola jest osobą ciepłą i cierpliwą, zawsze stara się dbać o dobro grupy.Posiada wieloletnie doświadczenie na obozach z dziećmi i młodzieżą, a także spore doświadczenie harcerskie. Osiągnęła stopień instruktorski przewodniczki. Na obozie będzie prowadziła grupę Freeskate.


Dawid Jawor Jaworski

Dawid podobnie jak Krzysiek jeździ już ponad 18 lat, razem zaczęli swoją przygodę na rolkach. Dawid ma na swoim koncie takie osiągnięcia jak: Mistrz Polski Freestyle Slalomu 2013 roku i 2-krotny były Vice Mistrz Polski w Speed Slalomie. Swoje zajęcia prowadzi rzetelnie i z najwyższą starannością, jest miły i cierpliwy do wszystkich pasjonatów jazdy na rolkach. Na obozie będzie prowadził grupę Freestyle.


BAZA
Internat - Powiatowe Centrum Edukacji w Kętrzynie


Od 5 do 14 sierpnia będziemy zakwaterowanii w Internacie Powiatowego Centrum Edukacji w Kętrzynie. Pokoje są tu na wysokim standardzie, świeżo po remoncie.


Pokoje


Łazienka z ubikacją w każdym pokoju


Piłkarzyki w holu


Stół do Ping Ponga


Basen w budynku Bazy


Baza obozowa jest tuż przy Skateparku, na którym będzie odbywała się większość treningów (ok. 500m)WYŻYWIENIE

Wszystkie posiłki będziemy spożywać w lokalnej Jadłodajnii serwującej przepyszne posiłki. Na śniadanie i kolacje szwedzki stół.TRANSPORTAutokar z Olsztyna i do Olsztyna jest w cenie obozu.
Autokar z Warszawy +100 zł (zaznaczyć podczas wypełniania formularza)
ATRAKCJE​

- Basen (3 razy w ciągu obozu)
- Ognisko (2 razy w ciągu obozu)
- Dyskoteka
- Zwiedzanie Wilczego Szańca
- Ponad 20 godzin treningu rolkarskiego
- Trening na pumptracku
- Koszulka obozowa
- Farbowanie koszulki obozowej
- Warsztaty z malowania Graffiti na folii
- Warsztaty z serwisowania sprzętu rolkarskiego
- Lekcja edukacyjna o doborze sprzętu rolkarskiegoZALICZKA
500 zł


CENA

2199 zł (do 31.03.2022r.)

2399 zł (od 01.04.2022r.)

O kwocie za całość decyduje data wpłynięcia zaliczki.

ZNIŻKI
- Dla rodzeństwa, 100 zł zniżki
- Dla kursantów Szkoły Jazdy na Rolkach Roll Masters, 50 zł zniżki
- Dla uczestników poprzednich półkolonii Roll Masters, 50 zł zniżki


Zniżki łączą się

Liczba miejsc jest ograniczona!


FORMULARZ ZGŁOSZENIONY


REGULAMIN WYPOCZYNKUKONTAKT

Krzysztof Zyborowicz
rollmasters.olsztyn@gmail.com
666 026 439