MASTER CAMP +18 Kętrzyn 21 - 24.07.2022r.Obóz Rolkowy Master Camp dla dorosłych w miejscowości Kętrzyn, z dostępem do jednego z lepszych Skateparków w Polsce. Skatepark jest połączony z obiektem sportu i rekreacji, gdzie są plac do freestyle slalomu, boisko do siatkówki, altanki, oczko wodne, plac zabaw, a wszystko okrąża mega przyjemna ścieżka rowerowa. Na obóz dla dorosłych przyjmujemy osoby od 18 roku życia, z umiejętnościami od zwykłego utrzymywania się na rolkach do najbardziej zaawansowanego poziomu jazdy.


Obiekt sportowy w Kętrzynie, przy ul. Poznańskiej
Na obozie Master Camp dzielimy uczestników na trzy grupy treningowe:GRUPA FREESKATE


Grupa dla osób uwielbiających samą w sobie jazdę na rolkach i marzy im się płynna, dynamiczna jazda. Na zajęciach będziemy rozwijać możliwości przemieszczania się na rolkach, hamowania, zawracania, omijania, a nawet przeskakiwania przeszkód. Wymagane umiejętności na poziomie utrzymywania się na rolkach.


GRUPA FREESTYLE


Grupa poświęcona specjalizacji jazdy na rolkach, Freestyle Slalom. Dyscyplina sportowa uznawana za jedną z bardziej spektakularnych, wśród dyscyplin wrotkarstwa. Polega ona na jeździe między kubeczkami, wykonywaniu przy tym różnych przejść oraz tricków, a także wplatanie w to wszystko część swojego własnego, unikalnego stylu jazdy, który kształtuje się w trakcie nauki. Wymagane umiejętności przynajmniej na poziomie podstawowym. Preferowane ustawienie kółek na tzw. banan.


GRUPA AGGRESSIVE


Drugą grupą specjalizacyjną, jest grupa poświęcona dyscyplinie Aggressive Skating. Polega ona na wykonywaniu tricków na przeszkodach Skateparkowych, zaczynając od grindowania na murku, a kończąc na obrotach w powietrzu po wybiciu z rampy. Wymagane umiejętności przynajmniej na poziomie średnio-zaawansowanym. Na zajęcia wymagany jest pełen zestaw ochraniaczy + rolki do jazdy agresywnej.NASI INSTRUKTORZY


Krzysztof Zibi Zyborowicz


18 letnie doświadczenie w jeździe na rolkach, założyciel Szkoły Jazdy na Rolkach Roll Masters i 4-krotny Mistrz Polski w Speed Slalomie na rolkach. Trener Zibi jest bardzo ambitnym rolkarzem, który na co dzień rozwija się aż w 3 dyscyplinach sportowych. Jest bardzo sympatyczną osobą i prowadzi treningi nastawione na rozwój. Na obozie będzie Instruktorem grupy Aggressive.


Daniel Bombel Żukowski


Daniel Żukowski ps. Bombel to były 3-krotny Mistrz Polski w skoku nad tyczką. Na co dzień jest instruktorem Crazy Szkółki w Warszawie, a także organizatorem wyjazdów rolkowych za granicą. Uwielbia ludzi z zacięciem i chętnie nauczy każdego miłośnika rolek, jak się na nich jeździ. Na obozie będzie instruktorem grupy Freeskate.


Dawid Jawor Jaworski

Dawid podobnie jak Krzysiek jeździ już ponad 18 lat, razem zaczęli swoją przygodę na rolkach. Dawid ma na swoim koncie takie osiągnięcia jak: Mistrz Polski Freestyle Slalomu 2013 roku i 2-krotny były Vice Mistrz Polski w Speed Slalomie. Swoje zajęcia prowadzi rzetelnie i z najwyższą starannością, jest miły i cierpliwy do wszystkich pasjonatów jazdy na rolkach. Na obozie będzie Instruktorem grupy Freestyle.


BAZA

Internat - Powiatowe Centrum Edukacji w Kętrzynie


Od 5 do 14 sierpnia będziemy zakwaterowanii w Internacie Powiatowego Centrum Edukacji w Kętrzynie. Pokoje są tu na wysokim standardzie, świeżo po remoncie.

Pokoje


Łazienka z ubikacją w każdym pokoju


Piłkarzyki w holu


Stół do Ping Ponga


Basen w budynku Bazy


Baza obozowa jest tuż przy Skateparku, na którym będzie odbywała się większość treningów (ok. 500m)


WYŻYWIENIE


Wszystkie posiłki będziemy spożywać w lokalnej Jadłodajnii serwującej przepyszne posiłki. Na śniadanie i kolacje szwedzki stół.


TRANSPORTWe własnym zakresie.ATRAKCJE​

- Basen do dyspozycji (płatne 6zł/h)
- Ognisko (2 razy w ciągu obozu)
- Zabawy integracyjne
- Ponad 10 godzin treningu rolkarskiego
- Trening na pumptracku

- Koszulka obozowa
- Wypoczynek nad jeziorem
- Nagrody przyznawane za różne aktywności
ZALICZKA
300 zł


CENA

849 zł


ZNIŻKI
- Dla kursantów Szkoły Jazdy na Rolkach Roll Masters, 50 zł zniżki
OFERTA SPECJALNA
TYLKO DLA CZŁONKÓW KLUBÓW: BLUE BEAR I WĘGROLL


CENA ZA POJEDYŃCZE ZAJĘCIA (2h)

80 zł​CENA ZA OBÓZ BEZ WYŻYWIENIA I NOCLEGU

599 zł


CENA ZA OBÓZ Z WYŻYWIENIEM BEZ NOCLEGU

699 złLiczba miejsc ograniczona!FORMULARZ ZGŁOSZENIONY
REGULAMIN OBOZU DLA DOROSŁYCH


KONTAKT
Krzysztof Zyborowicz
rollmasters.olsztyn@gmail.com

666 026 439


​​​​​​​​​​​​​​​​